mevlüt yemek fiyatları

mevlüt yemek fiyatları istanbul catering esenler firmasında.tüm istanbul’a sıcak yemek servis imkanı

mevlüt yemekleri ,hastane yemekleri, şantiyelere 3 öğün yemek hizmeti ,cenaze yemekleri ve taziye yemekleri .Bu hizmetlerin hepsiniz ayrı ayrı fiyatları var .

istanbul catering firmamızda mevlüt yemek fiyatları şöyle:

3 çeşit mevlüt yemek 9 tl.   ( etlerimiz  yerli et ve yağsız,sinirsiz bonfile et kullanmaktayız.

4 çeşit  mevlüt yemek 10  tl. ( kullandığımız etlerin fatura irsaliye ve HELAL KESİM belgesini talep ediniz)

mevlüt yemekleri ‘pirinç pilavı,tavuk,mercimek çorba,baklava,ayran 10 tl

mevlit yemek ücretleri

2019 senesinde yemekciler ve mevlüt yemek hizmeti ve toplu yemek firmaları genel olarak fiyat ortalaması şu şekilde istanbul da evlere mevlüt  yemek 9 tl ,düğün salonlarına mevlüt  yemekleri 12 tl,

servisli, garsonlu olarak’da istenirse hizmet verilmektedir .bizlerde mevlüt yemek fiyatları denince ilk akla gelen firmalar arasındayız .en uygun mevlüt yemek catering hizmeti vermekteyiz.yemek fiyatları şu semtlerde ortalama aynı fiyattadır.

mevlüt yemek ücretleri istanbul

Esenler mevlüt yemek fiyatları,Güngören mevlüt  yemek fiyatları,Bağcılar mevlüt yemek fiyatları,Bayrampaşa mevlüt yemek fiyatları bu dört semtte birbirine çok yakın olması ve nedeniyle genelde yemek dağıtım toplama ve servis ücretleri neredeyse fiyatları aynıdır. bu semtlerde ise servis kolaylığı ve konum lokasyon olarak fiyat ortalaması 3 çeşit evlere mevlüt yemekleri 9 tl  düğün salonlarına mevlüt yemekleri 12 tl dir.

Bakırköy mevlüt yemek fiyatları,bahçelievler mevlüt yemek fiyatları,şirinevler mevlüt yemek fiyatları ,haznedar mevlüt yemek fiyatları, bu semtlerde yemek fiyatları mevlüt yemek ücretleri genelde aynıdır.

güngören,bağcılar,bayrampaşa,sultangazi,beylikdüzü,esenyurt,avcılar,bakırköy,bahçelievler,şirin evler,haznedar, mevlüt yemekleri ‘pirinç pilavı,tavuk,mercimek çorba,baklava,ayran 10 tl dir.