Düğün Catering Hizmetleri

istanbul catering yemek mevlüt ,cenaze ,taziye ve düğün iftar gibi toplu yemeklerinizde en uygun fiyat garantisi iletişim telefon 0532 386 46 17 nolu telefon ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

düğün catering hizmet verdiğimiz semtler tüm istanbul’da hizmet vermekteyiz.

mevlüt yemekleri ve düğün yemekleri fiyat listemizde şu şekildedir.

3 çeşit tabldot yemek 7 tl.

4 çeşit tabldot yemek 8 tl.

Düğün yemekleri ‘pirinç pilavı,et kavurma,mercimek çorba,tulumba ve ayran 12 tl

mevlüt yemekleri ‘pirinç pilavı,tavuk,mercimek çorba,baklava,ayran 10 tl

DANA KAVURMAMIZ’BİRİNCİ SINIF YERLİ ET’YAĞSIZ ,SİNİRSİZ, BONFİLE ETTEN YAPMAKTAYIZ.

düğün düğün catering hizmetlerimiz dışında’da yemek servislerimiz ve catering hizmetlerimiz mevcuttur. taziye yemekleri,mevlüt yemekleri ve iftar, toplu yemek organizasyonlarıda yapmaktayız!!!

peki hizmet ederken hangi semtlere ve hangi lokasyonlara catering hizmetleri vermekteyiz.

düğün yemekleri menüleri

isterseniz hazır menülerden sipariş verebilir veya kendinizde menü oluşturabilir bize iletebilirsiniz.

dana kavurma,pirinç pilavı,mercimel çorba,papates kızartması,mevsim salata,sütaş ayran,paket ekmek ve çatal kaşık ıslak mendil tuz kürdan peçete ve tuz evet bu menünün fiyatı: kişi başı’ sadece 15  tl siz yemek sipariş verin biz adresinize getirelim.

düğün yemekleri

Biz istanbul’un her noktasına, düğün yemekleri hizmeti veriyoruz.

Esenler düğün yemek fiyatları,Güngören düğün yemek fiyatları,Bağcılar düğün yemek fiyatları,Bayrampaşa düğün yemek fiyatları bu dört semtte birbirine çok yakın olması nedeniyle genelde yemek dağıtım, toplama ve servis ücretleri neredeyse fiyatları aynıdır.

Düğün yemekleri ‘pirinç pilavı,et kavurma,mercimek çorba,tulumba ve ayran 12 tl   ( 100 kişi ve üzeri )

bu semtlerde ise servis kolaylığı ve konum lokasyon olarak fiyat ortalaması ,düğün yemekleri ve mevlüt yemekleri 10 tl başlayan fiyatlarla, catering yemek hizmeti sunmaktayız.

Bayrampaşa düğün yemek fiyatları,Sultangazi düğün yemek fiyatları,Beylildüzü düğün yemek fiyatları,Esenyurt düğün ve nişan yemek fiyatları,Avcılar düğün yemek fiyatları ve nişan yemek,sünnet yemekleri 10 tl den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz.

Bakırköy mevlüt yemek fiyatları,bahçeli evler düğün yemek fiyatları,şirinevler düğün yemek fiyatları ,haznedar düğün yemek fiyatları, bu semtlerde yemek fiyatları catering yemek ücretleri genelde aynıdır.

pirinç pilavı,tavuk,mercimek çorba,baklava,ayran 10 tl

 

Leave a Comment